Kambodża

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kambodża

Nieruchomość na sprzedaż w Kambodży

Kambodża to kraj w Azji Południowo-Wschodniej, którego krajobraz obejmuje niskie równiny, deltę Mekongu, góry i wybrzeże Zatoki Syjamskiej. W stolicy Phnom Penh znajduje się centralny rynek w stylu art deco, lśniący Pałac Królewski i Muzeum Narodowe.

Graniczy z Tajlandią na północnym zachodzie, Wietnamem na wschodzie i Zatoką Tajlandzką na południowym zachodzie.

Posiadanie willi, mieszkania lub ogólnie nieruchomości jest wymogiem, który charakteryzuje nie tylko tych, którzy zamierzają przeprowadzić się do tego kraju, który znajduje się w ciągłym rozwoju, ale także tych, którzy szukają możliwości inwestycji w nieruchomości i nieruchomości na sprzedaż w Kambodży; ta druga opcja jest niewątpliwie realistyczna, ponieważ kambodżański rynek nieruchomości jest wciąż w fazie przed opracowaniem.

Na szczęście nowa ustawa o nieruchomościach dostępna dla obcokrajowców niewątpliwie pomogła w rozwoju tego ważnego sektora gospodarki i na pewno wpłynęło to na wzrost transakcji na nieruchomościach.

Ważne jest, aby przed zainwestowaniem i zakupem nieruchomości na sprzedaż w Kambodży poznałeś możliwości inwestycji w nieruchomości, ich implikacje podatkowe, różnice prawne, które charakteryzują rynek mieszkań i willi w Kambodży, a także możliwe rozwiązania.

Kambodża szybko staje się krajem o stabilnej gospodarce, a perspektywy są niezwykle interesujące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wzrost podwaja stopę inflacji.

W obliczu ciągłej i niemożliwej do powstrzymania ekspansji sektora turystyki, co ma bezpośredni wpływ na rynek nieruchomości w Kambodży, a oprócz najnowszych odkryć ropy, gazu i minerałów, przyszłość gospodarcza kraju wygląda bardziej niż znakomicie.

Oczywiście system infrastruktury w dalszym ciągu pozostaje słaby, a wiele sektorów gospodarki wciąż wymaga rozwoju, zanim można je uznać za wiarygodne, ale właśnie w świetle tych pozornie negatywnych elementów rynek nieruchomości oferuje ogromne możliwości dostępnym inwestorom , w obliczu często bardzo ograniczonego kapitału, aby skorzystać z okazji.

Inwestowanie i kupowanie nieruchomości na sprzedaż w Kambodży może być niezwykle interesujące i korzystne; wielkie zwroty z ekonomicznego punktu widzenia są w zasięgu inwestorów, którzy są w stanie zrozumieć, w jaki sposób widoczne i obiektywne słabości systemu Kambodży stanowią jednocześnie najlepsze gwarancje wzrostu wartości ich nieruchomości.

Posiadanie nieruchomości w Kambodży to znacznie więcej niż kiedykolwiek; w szczególności wille dostępne w Kambodży, zwykle w kurortach na poziomie, stanowią źródło dobrej rentowności, a także silnej przeszacowania kapitału zainwestowanego w zakup.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 35519

Sprzedaż Hotel, Kambodża, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

194,148.89PLN
Sprzedaż
Hotel

4000 m²
Hotel butikowy z 9 pokojami w Siem Reap! przestronny pokój z balkonem i kamienną wanną dobra lokalizacja przy drodze soksan w Siem Reap basen tara...
Cod. 31006

Sprzedaż Hotel, Kambodża, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

3,106,382.26PLN
Sprzedaż
Hotel

700 m²
19 Pokój Boutique Hotel na sprzedaż w Siem Reap w Kambodży. Opłacalne i wielki nieruchomości inwestycyjnych. Istnieje już lokator z 2 lat pozostające ...
Most @ Phnom Penh, Kambodża **************************************** Szczegóły Development: ~ Freehold Inwestycje w doskonałej lokalizacji ~ Odl...
Cod. 27853

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Kambodża, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

98541 m²
busines rolnicze na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB